Tablety

Moda na tablety powoli przemija.

Przyczynę upatruję  tym, że klienci potraktowali tablety jak nowinki techniczne i gadżety. Rynek został zalany tabletami o najniższych parametrach i stosunkowo niskiej cenie.

Popularność tabletów zakupionych przy okazji dokonywania zakupu w makiecie spożywczym razem z chlebem i mlekiem spowodował, że część tabletów zaczęła się psuć na skalę masową.

Niska cena tych tabletów świadczyła o słabej jakości i wydajności urządzeń.

Część Klientów porzuciła te zabawki. Było to spowodowane nie zadowalającym komfortem pracy wynikającym ze zbyt długiego czasu uruchamiania aplikacji. Część z tych użytkowników kupiła te tablety dla najmłodszych klientów naszego rynku. Jak dobrze wiemy dzieci potrafią każdy komputer zaśmiecić ściągniętymi programami i po pewnym czasie  użytkowanie staje się uciążliwe lub niemożliwe.

Dlatego tablety w rękach dzieci posiadają ten sam problem co komputery: zostają zaśmiecone dużą ilością aplikacji najczęściej ściągniętymi przez Internet.

Ratunkiem w tej sytuacji jest przywracanie tabletów do ustawień fabrycznych.

Najczęstsze uszkodzenia tabletów przyjmowane do serwisu to:

-zbicie matrycy

-urwania gniazd ładowania

-uszkodzona bateria

Nasza firma dokonuje naprawy przede wszystkim uszkodzeń związanych z oprogramowaniem.

Usterki sprzętowe najczęściej są mało opłacalne, dlatego też ich naprawę wykonuje się przede wszystkim w celu odzyskania z danego urządzenia danych i znajdujących się na nim informacji.

 

Share this Post!

About the Author : Administrator