Insert = Dobra marka

InsERT Dobrą Marką 2015

Nasz partner InsERT otrzymał tytuł Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Oprogramowanie dla firm. Ta nagroda jest przyznawana najbardziej innowacyjnym rozpoznawalnym firmom  na polskim rynku. Edycja trwa już siedem lat, w której przeprowadza się badanie mające na celu określenie wartości i aktywności w poszczególnych branżach. Pod uwagę brano głównie pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Biznes Trendy – dodatku do Rzeczpospolitej.dobramarka2015

Firma InsERT cieszy się również bardzo dobrą opinią publiczną. W każdym roku produkty InsERTu zdobywają różne tytuły takie jak: Laur Klienta, Perły Rynku FMCG, Dobra Marka, Złoty Paragon oraz w rankingach branżowych, m.in. Najlepsze Produkty dla Biznesu i Najlepsze produkty dla MŚP.

Ale nie tylko produkty zostają nagrodzenie , także takie tytuły jak: Przedsiębiorstwo Fair Play i  Solidna Firma. To pokazuje że firma InsERT to lojalny i rzetelny partner wobec klientów w odróżnieniu od konkurencji.

faitr_play_ok

Insert otrzymał również tytuł Gazeli Biznesu i zarazem znalazł się w gronie najbardziej rozwijających się firm według rankingu Plis Biznesu i   tym samym  w gronie najprężniej rozwijających się firm według rankingu przygotowanego przez dziennik Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Poland.

Oprogramowania firmy InsERT są użytkowane nie tylko w firmach, ale także w szkołach średnich o profilu ekonomicznym. Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej produkt z serii InsERT GT jest podstawą w nauczaniu w kilkuset szkołach. Uczniowe uczą się prowadzenia firmy i piszą egzaminy w oparciu o Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta.

Share this Post!

About the Author : Administrator