Plik24 serwis komputerowy, który zaczął vlogować

Vlogujemy! Spotkałeś się kiedyś z czymś takim? Że niby sklep komputerowy i zarazem informatycy prowadzący helpdesk dla firm, sprzedaż, serwis kas fiskalnych, montaż i serwis central telefonicznych, dystrybucje najlepszych komputerów, monitorów i notebooków poleasingowych, instalacje nagłośnień profesjonalnych, analizy i wdrażanie oprogramowania linii InsERT, zakładanie podpisów elektronicznych  – prowadził by Vloga na YouTube?

A jednak

Zrobiliśmy film promujący naszego sklepu i serwisu komputerowego w Ostrołęce. Będziemy publikować cotygodniowe vlogi na temat naszej pracy i życia firmy. Prawdopodobnie co jakiś czas zostanie wypuszczony odcinek z mikrofonem w śród tłumu. Będziemy pytać przechodniów o podstawowe zagadnienia komputerowe. Sprawdzimy wiedzę na ten temat osób starszych. Przygotujcie się na dużą dawkę atrakcji.

Nie możesz tego przegapić!

Wejdź na nasz kanał na YouTube i kliknij Subskrybuj. Co tydzień będziesz mógł obejrzeć interesujące treści z dziedziny IT jak i poznać naszą pracę od środka. Będziemy tam publikować wywiady, rozwiązania, Ostrołęckie komputerowe aktualności itp. W najbliższym czasie będziemy szykować Q&A, pytania będziesz mógł wrzucić na nasz funpage na Facebooku. Dlatego jeśli jeszcze nasz nie polajkowałeś zrób to teraz. Nie możesz tego przegapić! :)

 Bardzo łatwo walić skryptem

Najbardziej na czym nam zależy to jakość usług informatycznych, które wykonujemy. Uzyskaliśmy już na tyle wysoki poziom w którym jesteśmy sami z siebie dumni i nie boimy się o tym mówić. Tak Plik24.pl dzięki pracy naszego zgranego Teamu stał się wybitnym serwisem komputerowym i usługodawcom rozwiązań kierowanych do klientów biznesowych.

To co sprawiło, że zostawaliśmy kiedyś w tyle jest zmorą większości firm. Pisząc to ma na myśli formę przekazu i prezencje. Ale chcąc być najlepszym trzeba otworzyć się na możliwość nieustannej zmiany, patrząc dalej w górę. Staramy się byś otrzymał od nas wszystko czego potrzebujesz.

Profeska to to nie jest ale od czegoś trzeba zacząć. Jedyną zasadą dojścia do perfekcji jest – Robić To :). Pozdrawia Team Plik24.pl – innowacyjny serwis komputerowy w Ostrołęce. A tym czasem prezentujemy Wam nasz pierwszy filmik.

 

 

Share this Post!

About the Author : Maciej Parzych