Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem, działająca od dwudziestu lat na polskim rynku fiskalnym. Produkuje kasy i drukarki rejestrujące, jest również dostawcą rozwiązań usprawniających handel i usługi, takie jak: wagi, monitory dotykowe, skanery kodów kreskowych, czy drukarki paragonowe. Najbardziej znanymi urządzeniami Posnet są drukarki fiskalne z serii Thermal.

Posnet jest wsparciem dla polskich usługodawców i sprzedawców z różnych dziedzin na rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, prawniczej, medycznej, usług budowlanych, IT). Dostarcza im kasy z kompletnym wyposażeniem stanowiska kasjerskiego, które jest zgodne z wymogami prawnymi i formalnymi, automatyzację pracy i przystępność, oraz większy komfort pracy.

Plik24.pl to autoryzowany dealer urządzeń Posnet od ponad 12 lat. Dostarczamy klientom kasy fiskalne i wagi, stworzone przez jedną z najlepszych, tej dziedzinie polskich firm na rynku. Przez współpracę z Posnet, po przez sprzedaż, fiskalizacje, serwis i przeglądy zapewniamy klientom pełne wsparcie.
Zależy nam abyś był zadowolony ze swoich urządzeń fiskalnych.