Zestaw kasowy Dotykačka

Obowiązek posiadania urządzenia ONLINE

Część przedsiębiorców zostało już objętych obowiązkiem posiadania kasy ONLINE. Niedługo kolejne grupy będą musiały zaopatrzyć się w takie urządzenie. Przypominamy, że z zakupem urządzenia fiskalnego ONLINE nie należy czekać do końca, gdyż w miesiącach przewidzianych jako ostateczny termin, kas i drukarek fiskalnych może brakować. Po szczegółowe informację dotyczące zapewnienia urządzeniu połączenia z Internetem zapraszamy do naszej firmy. Istnieje także możliwość skontaktowania się telefonicznie pod numerami: +29 764 63 33 lub 607 890 220

Polecamy

Zestaw kasowy Dotykačka jest gotowy pod obowiązek posiadania urządzeń ONLINE a jego prosty i przejrzysty interfejs sprawi, że praca z drukarką fiskalną będzie przyjemnością.  Nowoczesne rozwiązanie oferowane przez zestaw zapewni Państwu stabilną pracę i zadowalające efekty. Konfiguracja razem z uruchomieniem systemu zajmuję około 15 minut a samo szkolenie pracowników zajmie 30 minut. Tylko tyle wystarczy, aby zacząć pracować z nowym systemem Dotykačka.

Zestaw współpracuje także z wieloma typami drukarek fiskalnych m.in. firm Posnet, Novitus czy Emar. Dzięki temu, nie muszą się Państwo martwić o kompatybilność urządzeń. Całość wykonana jest w wysokiej jakości a darmowe wsparcie techniczne pomaga rozwiązać problemy w razie potrzeby.

W razie utraty połączenia z Internetem, system kasowy będzie działał poprawnie i po wznowieniu połączenia, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane. Państwa dane są przechowywane w zabezpieczonym koncie na chmurze.

Kompletny zestaw  Dotykačka MOBILNA jest dostępny już od 2599 zł netto.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową producenta

Fiskalny system kasowy online Dotykačka

 

Przygotowane demo do prezentacji oraz zakupu można znaleźć także w naszej firmie pod adresem Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 5A

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

 

 

Share this Post!

About the Author : Mateusz Zaczkowski