iPOS

Terminal dostępny od ręki w firmie PLIK24.PL -Ostrołęka ul. Fieldorfa „Nila” 5A tel: 29 7646333

https://plik24.pl/

Możesz zamówić go również na stronie internetowej, bezpośrednio u producenta:

https://ipos.pl/sklep#/terminal

Rewolucja w kasach fiskalnych

Jeśli potrzebujesz urządzenia fiskalnego, zapomnij o wydawaniu niepotrzebne pieniędzy na komputer, system komputerowy, drukarkę fiskalną, ups, serwery oraz obsługę wdrożenia systemu informatycznego.
Teraz to wszystko możesz mieć w kaso-terminalu za jedyne 1899zł Netto.

Czym jest kaso-terminal?

Kaso-terminal iPOS duet to jedyne, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego, poręcznego urządzenia. Kupując iPOS duet otrzymujesz: drukarkę fiskalną, terminal płatniczy na własność oraz system kasowy zintegrowany z platformą, pozwalającą na zdalne zarządzanie Twoim biznesem. Drukowanie faktury VAT, obsługa zwrotów na dowolnym kaso-terminalu w sieci, łatwa obsługa transakcji kartami płatniczymi, modyfikacja paragonu na każdym etapie sprzedaży, dzielenie zapłaty na różne formy płatności – to tylko kilka funkcjonalności, w które wyposażony został iPOS duet. Każdy klient otrzymuje również dostęp do internetowej platformy iPOS web, która znacząco upraszcza zarządzanie sklepem. Przykład? Zapomnij o mozolnym wpisywaniu asortymentu do bazy. Produkty wprowadzasz lub importujesz z poziomu platformy internetowej, co więcej, tak samo prosto możesz zmienić ich cenę w jednym lub kilku wybranych punktach sprzedaży. To nie wszystko! Rankingi sprzedaży i kasjerów, aktualne obroty, towary na wyczerpaniu, analiza klientów powracających czy histogramy porównawcze to tylko wybrane przykłady kluczowych danych dotyczących Twojego biznesu, które możesz monitorować przy pomocy jednego kliknięcia.

Dlaczego warto mieć w swojej firmie kaso-terminal?

 • Argument #1
  Płatności kartą w punkcie sprzedaży detalicznej stają się standardem
  – 30% kupujących nie nosi przy sobie gotówki
  – wartość średniej transakcji kartą jest o ok 30% większa niż wartość transakcji gotówkowej
  Nie akceptując płatności bezgotówkowych detalista pozbawia się 30% klientów i około 40% przychodów.
 • Argument #2
  iPOS jest najtańszym systemem fiskalno-płatniczym, ponieważ nie wymaga dzierżawy terminala, która średnio na rynku kosztuje 50 zł miesięcznie.
  – oszczędność na dzierżawie przez cały okres eksploatacji urządzenia fiskalnego to około 3000zł
 • Argument #3
  Aby akceptować płatności kartą w iPOS nie trzeba podpisywać długoterminowej umowy. Płatności dostępne są w ramach najtańszego płatnego pakietu za 19,00 zł miesięcznie.
  – abonamenty można dowolnie zmieniać włącznie z przechodzeniem na całkowicie bezpłatny pakiet FREE. Ilość zmian nie jest ograniczona.
 • Argument #4
  Koszty transakcji bezgotówkowych na kaso-terminalu są niskie i przewidywalne.
  Nie zależą ani od branży, ani od obrotów. Nie ma również groszowych dopłat do transakcji.
  Dzięki tak płaskiemu cennikowi detalista ma możliwość łatwego obliczenia realnych kosztów transakcji.
 • Argument #5
  iPOS duet bazuje na drukarce fiskalnej, a nie na kasie. Dzięki temu możliwa jest dowolna edycja paragonu i jego pozycji zanim zostanie on w całości zatwierdzony. Pozwala to na swobodniejsze i łatwiejsze dodawanie wszelkich atrybutów transakcji, takich jak: anulacje, usunięcia, rabaty, wyszukiwanie towaru itp.
 • Argument #6
  iPOS duet posiada klawiaturę i ekran dotykowy. Dzięki temu obsługa transakcji jest prostsza, podobna do obsługi smartphona.
 • Argument #7
  Oprogramowanie kaso-terminala jest stale aktualizowane. Wprowadzane są nowe funkcjonalności. Urządzenie rozwija się wraz z rozwojem potrzeb biznesu.
  – aktualizacje oprogramowania są bezpłatne
 • Argument #8
  Kaso-terminal drukuje faktury VAT. Dane do faktur pobiera bezpośrednio z bazy REGON, dzięki czemu unika się uciążliwego wpisywania danych oraz błędów na fakturach. Wydruk faktury na kaso-terminalu jest bardzo szybki.
 • Argument #9
  Kaso-terminal rejestruje zwroty poprzez odszukanie transakcji w systemie i wydruk protokołu zwrotu wraz z kopią paragonu dla klienta.
  – pozwala to uniknąć zeszytu zwrotów i uciążliwego kserowania paragonów
 • Argument #10
  Dzięki połączeniu z iPOS web, kaso-terminalem można zarządzać całkowicie zdalnie. Zmianie podlegają wszelkie parametry w tym:
  – zmiana asortymentu
  – zmiana cen
  – zarządzanie personelem
  – zarządzanie rabatami
  – zmiana wyglądu paragonu (logo, stopka)
  – …
 • Argument #11
  Połączenie z iPOS web pozwala na śledzenie najważniejszych parametrów, raportów sprzedaży. Kaso-terminal działa on-line dostarczając dane ze sklepów w dowolne miejsce na dowolne urządzenie z przeglądarką (komputer, smartphone, tablet). Dostępne są różne parametry, w tym:
  – najlepiej sprzedające się towary
  – najpopularniejsze kategorie
  – stany magazynowe
  – ranking kasjerów
  – obroty
  – ilość paragonów
  – podział na rodzaje płatności
 • Argument #12
  Kaso-terminal współpracuje z akcesoriami:
  – skaner kodów (dowolny USB)
  – waga (RS232)
  – szuflada na pieniądze (6V lub 12V lub 24V)
 • Argument #13
  Jeśli nie posiadasz w sklepie internetu, iPOS duet zapewnia stałą łączność poprzez zainstalowany wewnątrz modem.