CERTYFIKATY I DYPLOMY.

Przez ostatnie kilkanaście lat działalności z nastawieniem całego zespołu:
- kto stoi w miejscu ten się cofa - zdobyliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów.

Arkadiusz Bauer
Arkadiusz Bauer
2020-11-17
Ceny kas bardzo korzystne, pracownicy bardzo dobrze wyszkoleni. Potrafią doradzić i to dzięki nim moja restauracja zyskała nowy sprzęt! Naprawdę godni polecenia!
Paulina Witlo
Paulina Witlo
2020-11-09
Szkolenia online! Super opcja, w krótkim czasie nauczyłam się obsługi kas. Polecam!
Renata Jakoć
Renata Jakoć
2020-10-29
Pełen energii zespół, szeroki wybór asortymentu, a także towar najwyżej jakości skłonił mnie do zakupu nowoczesnych oprogramowań. Subiekt GT i Rachmistrz GT to najlepsze oprogramowania wspomagające naszą firmę. Firma godna polecenia.
Patrycja Kwiatkowska
Patrycja Kwiatkowska
2020-09-29
Ponieważ prowadzę księgowość w formie elektronicznej obowiązuje mnie JPK, dlatego udałam się do Plik24 po pomoc. Zakupy zostały wykonane z ogromną pomocą pracowników. Dziękuję i polecam wszystkim tę pomocną firmę!
Tadeusz Snarski
Tadeusz Snarski
2020-09-22
Przy zakupie programu InsERT otrzymałem bezpłatną wersję baz danych. Fajna opcja!
Alicja Jakimowska
Alicja Jakimowska
2020-09-03
Ceny adekwatne do jakości. Panowie bardzo pomogli mi w wyborze, zakupy udane. Zakupiłam kasę do salonu fryzjerskiego, jestem bardzo zadowolona.
Edward Ławreszuk
Edward Ławreszuk
2020-08-28
Godne pochwały jest podejście do klienta. Doradztwo na najwyższym poziomie.
Leon Wakuliński
Leon Wakuliński
2020-08-21
Przy zakupie programu InsERT otrzymałem bezpłatną wersję baz danych. Fajna opcja!
Klaudiusz Rogowski
Klaudiusz Rogowski
2020-08-17
Firma plik24 Ostrołęka świadczy swoje usługi na wysokim poziomie, zawsze doradza klientom, potrafi wybrać oprogramowanie którego klient poszukuje. Korzystam z kilku oprogramowań firmy i zdecydowanie mogę polecić usługę tej firmy!

NASZ TEAM.

W trakcie współpracy z nami, jest duże prawdopodobieństwo, że poznasz naszą zgraną ekipę.
Są to ludzie pełni pasji i wytrwałości, niesamowicie efektywni w tym czym się zajmują.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY.

WDRAŻAMY SYSTEMY I ROZWIĄZANIA
Przemyślana logistyka, sprawność działania, optymalizacja czasu, dobra komunikacja = zysk. Znamy to co najbardziej skomplikowanie! Ale to co w efekcie dostaje od nas firma jest opakowane w prostotę adaptacji i niesamowitą funkcjonalność. Jeździsz Maluchem przesiądź się w Mercedes’a!
OPIEKA HELPDESK
Posiadamy zespół odpowiedzialny za przyjmowanie zgłoszeń od naszych Partnerów min. ratujemy serwery itp. Firmy które z nami współpracują mogą spać spokojnie. Elektronika zawodzi ale my jesteśmy niezawodni!
DOBIERAMY I DOSTARCZAMY SPRZĘT
Analizujemy potrzeby firm a potem składamy optymalne oferty sprzętowe z dziedziny IT. Z nami masz pewność że pieniądze zostaną wydane na to co faktycznie jest potrzebne. Mało tego będzie to sprzęt dobrany to twoich wymagań na dane stanowiska twoich pracowników. Gwarancja i opieka!
KASY FISKALNE
Reprezentujemy wysoką jakość obsługi klienta przy zaopatrzeniu w urządzenia fiskalne. Prowadzimy również rzetelny serwis kas fiskalnych POSNET. Korzystając z naszych usług masz gwarancje najwyższej jej jakości.
SERWIS KOMPUTEROWY
Naprawiamy laptopy, komputery PC, tablety i całą resztę urządzeń elektronicznych tego typu. Nasz serwis komputerowy przoduje na Ostrołęckim rynku od 2003 roku. Cechuje nas solidność wykonania.
SERWERY
Indywidualnie do klienta kalkulujemy koszty utrzymania poszczególnych opcji serwerowych (Dane w chmurze lub tradycyjnie). Po czym dostarczamy i instalujemy oraz proponujemy naszą usługę serwisową.

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI.

ZNAJDZIESZ NAS NA FACEBOOKU.

GDZIE JESTEŚMY?

Znajdziesz nas na ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa ''Nila'' 5A w Ostrołęce (I piętro)

Logo plik24.pl npg

 

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI | newsletter | facebook | kontakt | map