CERTYFIKATY I DYPLOMY.

Przez ostatnie kilkanaście lat działalności z nastawieniem całego zespołu:
- kto stoi w miejscu ten się cofa - zdobyliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów. 

Dodaj opinię o naszej firmie: https://g.page/r/CWhR7e4eCiiHEAg/review

 

NASZ TEAM.

W trakcie współpracy z nami, jest duże prawdopodobieństwo, że poznasz naszą zgraną ekipę.
Są to ludzie pełni pasji i wytrwałości, niesamowicie efektywni w tym czym się zajmują.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY.

WDRAŻAMY SYSTEMY I ROZWIĄZANIA
Przemyślana logistyka, sprawność działania, optymalizacja czasu, dobra komunikacja = zysk. Znamy to co najbardziej skomplikowanie! Ale to co w efekcie dostaje od nas firma jest opakowane w prostotę adaptacji i niesamowitą funkcjonalność. Jeździsz Maluchem przesiądź się w Mercedes’a!
OPIEKA HELPDESK
Posiadamy zespół odpowiedzialny za przyjmowanie zgłoszeń od naszych Partnerów min. ratujemy serwery itp. Firmy które z nami współpracują mogą spać spokojnie. Elektronika zawodzi ale my jesteśmy niezawodni!
DOBIERAMY I DOSTARCZAMY SPRZĘT
Analizujemy potrzeby firm a potem składamy optymalne oferty sprzętowe z dziedziny IT. Z nami masz pewność że pieniądze zostaną wydane na to co faktycznie jest potrzebne. Mało tego będzie to sprzęt dobrany to twoich wymagań na dane stanowiska twoich pracowników. Gwarancja i opieka!
KASY FISKALNE
Reprezentujemy wysoką jakość obsługi klienta przy zaopatrzeniu w urządzenia fiskalne. Prowadzimy również rzetelny serwis kas fiskalnych POSNET. Korzystając z naszych usług masz gwarancje najwyższej jej jakości.
SERWIS KOMPUTEROWY
Naprawiamy laptopy, komputery PC, tablety i całą resztę urządzeń elektronicznych tego typu. Nasz serwis komputerowy przoduje na Ostrołęckim rynku od 2003 roku. Cechuje nas solidność wykonania.
SERWERY
Indywidualnie do klienta kalkulujemy koszty utrzymania poszczególnych opcji serwerowych (Dane w chmurze lub tradycyjnie). Po czym dostarczamy i instalujemy oraz proponujemy naszą usługę serwisową.

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI.

ZNAJDZIESZ NAS NA FACEBOOKU.

GDZIE JESTEŚMY?

Znajdziesz nas na ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa ''Nila'' 5A w Ostrołęce (I piętro)

Logo plik24.pl npg

 

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI | newsletter | facebook | kontakt | map